Příprava na 2015

22. srpna 2015 v 14:43 | ironman |  triatlonové vlákno
Přípravu na sezónu 2015 poznamenala jedna poměrně zásadní událost. Pro nízký zájem jsme museli odvolat na konci ledna pravidelné březnové soustředění v Loret de Mar. Po 13ti letech jsem se tak nevydal do tepla a byl jsem zvědav, jak to mojí přípravu poznamená. Naštěstí zima i jaro bylo teplé, takže cyklistké kilometry jsem poctivě sbíral, mimo jiné i na krátkém soustřeďku s cyklisty v jižních Čechách.


Nečekaně se mi také nabídla možnost startovat v týmu motejlek.com na pražském půlmaratonu i maratonu. Oboje jsem si zaběhl v rámci tréninku bez speciální přípravy. Trénink to byl rozhodně dobrý. Také jsem si po letech zaběhl zase trochu rychlejší půlmaraton v Kolíně za 1:22h.
Plavecká příprava probíhala standardně, nic zásadního jsem neplánoval a příprava proběhla v duchu posledních let.


Letos jsem se rozhodl pro změnu co se týká zahájení triatlonové sezóny a nepřihlásil jsem se na duatlon Břehy, tamější běh mi nesedí a neměl jsem chuť kazit si náladu pomalým časem. V plánu závodit jsem měl na Hamrmanu olympic ale ten byl na poslední chvíli odvolán (vlastně dodnes ani nevím proč) a tak jsem se postavil poprvé na start ještě z plné přípravy až na intervalovém triatlonu v Nymburce.

Závod se ukázal být dobrou volbou na rozjezd. Na trati v délkách 0,7 - 30 -6k jsem sice nepředvedl nic fantastického, ale o to mi ani nešlo. Bylo třeba zahájit sezónu a otestovat nový se zpožděním dodaný závodní materiál Usmívající se

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.