zásadní červen

3. července 2009 v 18:49 | trenér |  střípky z přípravy na ROTH 2009
Pro vrchol roku zásadní období. Věděl jsem, že budu muset přidat na kole. To se potvrdilo v Mělicích, které jsem letos absolvoval z plného a nevyladěný, což byla oproti předchozím rokům změna a bylo opravdu náročné nenechat se tímto zážitkem znechutit. Stihl jsem celkem 3 závody a koncentrace v těch několika tréninkových dnech mezi nimi byla zaměřena na kolo.
Plavčo: 15km údržby, není co vypichovat, prostě běžné udržovací tréninky. Možná bych vypíchl 3.týden kdy sem dal 3 fáze
Kolo: zvládl jsem 3 švihy přes 3h, skvělá byla hlavně stodváca s Honzou a Pavlem týden po Mělicích, dodala mi sebevědomí. Také 4 dny na německé straně Lužických hor, kde jsem dal v kopečkách 180km na sílu.
Běh: počet běžeckých fází šel dolů na úkor kola, ale i tak jsem zvládl 4 běhy nad 70' a některé byly vcelku slušně svižné.

Za týden mě čeká vrchol sezóny na Challenge v Rothu s cílem pod 10h. Po něm možná vzhledem k rodinným povinostem i konec té letošní dlouhotraťařské tri sezony.