rekordní Semice

25. dubna 2009 v 13:07 | trenér |  závody
Semický závod jsem vybral jako závod jara pro část běžecké skupiny, která měla v plánu posunout své maximum na desetikilometrové trati. Speciálně tak na tento závod vylaďovali Martin, Milan a Marcel. O posun osobáčku se chtěl týden po Pardubicích pokusit také Dan.
Na závod jsem se tentokrát postavil jako kouč a spolu s Honzou jsme na kolech byly připraveni kluky mohutným povzbuzováním vyhecovat k dobrým výkonům.
Po startu se kluci pohybovali okolo 15. místa spolu s nejlepší ženou, výbornou Janou Klimešovou, na 3. km malinko ztrácel Marcel, ale podařlo se mu udržet kontakt. Mezičasem na pátém kilometru probíhá vcelku početná skupinka a v ní všichni tři M za 18:25', Dan běží také velmi dobře a je zde v čase lehce pod 21'.
Na obrátce za sedmým kilometrem malinko ztráci opět Marcel ale zvýšeným úsilým se opět vrací zpět. Tempo je velmi dobré a na mezičase kilometr před cílem je sedmičlená skupina za 32:50'. Martin rozbaluje finiš a v cíli je za skvělých 36:09', za ním Míla 36:25' a Marcel 36:31'. Ani Dan nezůstává pozadu a posouvá si osobáček na 41:41'. Skvělý výkon pánové, pochvala a gratulace všem!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.