N10

12. dubna 2009 v 12:41 | trenér |  závody
Jak jsem předeslal, po závodě v Sosnové jsem jako další tréninkový start na půlmaraton v Pardubicích zvolil domácí desítku v Nymburce. Termín ideální pro větší část tréninkové skupiny, takže ho téměř všichni obdrželi ve svých tréninkových plánech jako povinný.
Co se týče mého výkonu, tak byl splněn cíl přiblížit se k 37 minutám, čas 37:03' s tím že jsem druhou půlku nešel na krev je velmi uspokojující, navíc v dost teplém počasí.


Velmi mne potěšil Milan, který zaběhl čas 37:00' a kdyby se na 9.km skoro nezastavil jak se otáčel, kde jsem, tak to měl s 36 na začátku, poučení pro příště, závěr se běhá NAPLNO!!!
Trochu více jsem čekal od Martina, který už by měl být po březnové sérii desítek rozběhaný a tak čas 37:02' není nic moc.
Marcel si sice velmi pěkně posunul osobáček na 37:22'. Ale po tom co předváděl na trénincích v Loret, tak jsem čekal, že bude atakovat hranici 37'. Mimochodem Marceli až si na závody pořídíš LW botky, tak to taky bude rychlejší Těžká Kayana nejsou dobrá volba.

Honzovi s Yvčou po maratonu přeci jen chybí rychlost, ale i tak oba zaběhli dobře, Honza dokonce v novém OR 37:14'. Ivče stačil navíc čas 45:20' na 3.místo v kategorii.
David (41:20'), Mirek (42:11') a Dan (42:24') si zaběhli velmi slušné časy, které je opět posouvají o kousek dál.

A protože jsem se v sobotu flákal, mohl jsme si dát v neděli 100km na kole v náročném profilu v okolí Žitavy a Lobau
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.