únorové sumírování

28. února 2009 v 18:40 | trenér |  střípky z přípravy na ROTH 2009

Ten čas teda letí, před nedávnem jsme vítali Nový rok a najednou je tady soustředění v Loretu. Nablejskanej Felt už se těší a já docela taky. Uvidíme jak připravený tam odjedu.
V druhém měsíci tohoto roku jsem totiž nedokázal odtrénovat nijak zvláštní penzum kilometrů.
Ve vodě došlo po dvou měsících k návratu na dva plavecké tréninky týdně. V závěru února se mi už plavalo vcelku slušně a cítil jsem se ve vodě aspoň trochu uvolněný. Dalo mi to celkem 14km.
Podmínky na kolo u nás nebyly nic moc. Spíše na běžky. A na ty sem zase kvůli tomu bolavímu ramenu nemohl. Naštěstí jsem byl dvakrát vytáhnut kámošem na švih v počasí, kdy bych se rozhodně nevykopal. Odšlapaných 130km je bída, vloni jsem měl 400. V Loretu to bude bolet
S během jsem spokojený. Je vidět, že běhat se dá po tmě, v podstatě kdykoliv a navíc část tréninků se mi daří absolvovat ve skupině a to je vždycky plus. Zvládl jsem dokonce pár slušných kvaliťáků a nepamatuju se, kdy jsem v tomto období byl schopen běhat úseky pod 3:20'/km. S 250km v maratonkách velká spokojenost

Březen je u mě nejdůležitější měsíc přípravy na závodní sezónu. Asi si na sebe pletu bič, když to tady takhle zveřejňuju, ale rád bych zvládl 40km ve vodě, 1300km na kole a 250km odběhal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.