Jaro

28. dubna 2008 v 15:51 |  závody
Poctivá zimní příprava a minimum zranění dali základ k výborným jarním výsledkům. Stanovené vrcholy byly různé. Honza s Mirkem si dali za cíl maraton v Linci, Martin2 s Mílou pak desítku v Nymburce. Nováčci týmu Jindra a David se připravují na triatlonovou sezónu, oba si za cíl jara zvolili půlmaraton v Pardubicích.
Martin, Zuzka a Tomáš veškeré své snažení směřují k triatlonu a hlavně Zuzka odtrénovala velmi slušné penzum kilometrů v teplém Loret de Mar počátkem března. Inspirující je také Martinova vzestupná běžecká forma.
Překvapivý a o to více potěšitelný je návrat Karlose po pauze a nemalý cíl odběhnout solidně PIM.
Mezi výsledky, které stojí především za zmínění patří úspěch Honzy na maratonu v Linci. Vyrazil s cílem vylepšit si osobáček 3:05h. Tajným přáním bylo překonat magické tři hodiny. Stupňované dlouhé běhy, kterými trápil trenéra :) dávaly znát, že je na tom výkonostně skvěle a formu přetavil v super osobáček 2:58h.
Velmi dobře vystupňovali formu také Martin2 a Míla. Již desítka v Pečkách, kde hlavně Míla proháněl Honzu ukázala, že odtrénovaná dřina nebyla marná. Veškerá snaha pak byla směřována k Nymburské desítce. Oba dva během závodu vzorně spolupracovali a výsledkem jim pak bylo překonání hranice 37´.
Svoje běžecké kvality ukázal Jindra. Donedávna pouze běžec má v plánu letošního Moraviamana. Jarním cílem byl půlmaraton v Pardubicích, zároveň MČR. Zde si vedl skvěle, obsadil 7. místo a dosáhl výborného času 1:17h
Jaro tak ukázalo všem, že forma má vzestupnou tendenci a když se trénuje, tak jde výkonnost nahoru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zombice zombice | 30. dubna 2008 v 17:17 | Reagovat

Jen jestli spis trener temi dlouhymi stupnovanymi behy netrapil me? :) Leda tak ta posledni 30-ka mi nejak lip sedla a to bylo mozna kvuli tomu ze mi blbnul footpod a ukazoval ze porad nejak lemrime :)

2 Oslík Oslík | 9. května 2008 v 23:18 | Reagovat

Tak to nevím, Honzo, já moc dlouhých běhů neměl a určitě ne třicítky... To jsi měl asi za odměnu, že jsi nás s Mílou předběhl loni ve Hvězdě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.