Milanův úspěch v poháru behej.com

22. listopadu 2007 v 14:45 | trenér |  závody
Závěr pohárového klání znamenal pro Milana start na třech závodech, nejprve Sild kros v Praze, po něm Žandovskou desítku a na závěr Běh 17.listopadu opět v Praze. Na všech třech závodech Milan podal dobrý výkon a podařilo se mu udržet celkové pořadí i to v kategorii.
Skvělý výkon dle mého názoru podal na Žandovské desítce, kde si v náročných sněhových podmínkách doběhl pro skvělé desáté místo v celkovém pořadí.
Na finále v pražské Hvězdě na něho pak byli nachystaní Honza a Martin2, kteří vcelku odpočatí unaveného Milana o půl minutky porazili. Zatímco Honza si po úspěchu v Drážďanech užíval volna, tak Martin2 na přelomu října a listopadu vcelku dost závodil.
Týden po desítce v Drážďanech, s kterou nebyl příliš spokojen, startoval na desítce v Pečkách.
Na tomto závodě jsme měli domluveno, že se pokusí o překonání 38minut s tím, že mu udělám peacemakera. V první polovině se vcelku dařilo držet stanovené tempo, bohužel v druhé jsme na krátkém okruhu v parku ztratili více než jsme chtěli a Martin2 již neměl na tak výrazné zrychlení v posledním kilometru aby ztrátu dohnal. I tak je čas 38:23´ jeho letos nejrychlejší. Dalším závodem pak byl o Pohár rektora ČZU, kde Martin podal slušný výkon, i když s výsledkem nebyl příliš spokojen.
A pokud se vám zdá, že jste se vlastně nedozvěděli co hlásal nadpis, pak vězte, že Milan skončil
5. v celkovém pořadí a druhý v pořadí kategorie 40-49let.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zombice zombice | 27. listopadu 2007 v 14:08 | Reagovat

Tak konecne se objevila fotka i samotnyho trenera :) Jinak Milanovi uz sem psal, ale i tak gratuluju tady, fakt ti letos behalo..

2 trenér trenér | 28. listopadu 2007 v 9:59 | Reagovat

ted jenom zjistit kterej z tech bezcu to vlastne je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.