začátek září ve znamení závodů

19. září 2007 v 15:03 | trenér |  závody
Druhá půlka roku je pravidelně plná zajímavých závodů. Nejaktivnější z nás v ní byl tradičně Míla. I nadále se snaží o co nejlépší umístění v poháru behej.com. Zamířil tedy na konci srpna do Chrudimi na vyhlášený kros Malá cena Monaka a protože si drží slušnou formu, dokázal se dostat pod čtyřicet minut. Navíc ve své kategorii obsadil šesté místo.
O prvním zářijovém víkendu měl Honza na programu vrchol svojí sezóny, střední triatlon ve Žďáru nad Sázavou.
Týden předtím se lehce rozhýbal na tradičním mělickém sprinttriatlonu, kde obsadil slušné 36.místo. Na Pilmanovi potom předvedl skvělý výkon,
a obsadil jedenatřicáté místo ve výborném čase 4:55hod.
Druhý zářijový víkend zamířila většina do Prahy na večerní běh pořádaný PIMem. Skvěle si vedl Míla, který prolomil další postupnou hranici, tentokrát 38 minut, když ji překonal o jednu vteřinu. Martin2 zaběhl také slušně a cíl protl po 38:28min. Nedařilo se příliš Mirkovi, který má ve výsledcích uveden čas přes 43minut.
Hned o týden později jsme se vydali na 2 závody, Míla pokračoval v honbě bodů do poháru behej.com. Tentokrát se vydal na náročný běh do vrchu
Skuhrov - Velká Deštná. Předvedl skvělý výkon, který mu stačil na umístění mezi nejlepšími pěti v kategorii nad 40let a v celkovém pořadí poháru se dostal již na šesté místo.
My ostatní jsme vyrazili do Zelenče na desítku. Vcelku pěkné slunečné počasí kazil jen prudký vítr, který nám všem sebral nějaké ty vteřiny. Velmi dobře zaběhl Honza, který potvrdil výbornou běžeckou výkonnost z Pilmana a doběhl si pro nový osobáček (37:30´) a především pro překonání hranice čtyřiceti minut.
Martin2 se necítil nejlépe a také pozdní příjezd a absence kvalitního předzávodního rozcvičení přinesla slabší čas 39:55´. Mirkovi se na rozdíl od předchozího týdne běželo lépe a dokázal v náročných podmínkách zaběhnout slušný čas 41:49´.